Sportovní a relaxační masáž
Lymfatická masáž
Reflexní terapie
Lávové kameny
Baňkování
Cvičení na míči

Masáže sportovní - klasické - relaxační,

Celková 120 min. 800 Kč
záda 30 min. 300 Kč
šje 20 min. 150 Kč
kombinace z-š 45 min. 400 Kč
nohy 45 min. 400 Kč
ruce 45 min. 250 Kč
břicho 20 min. 150 Kč
hrudník 20 min. 150 Kč

Spíše než o dva druhy masáže se jedná o dva druhy provedení : jemná - tvrdší

Běžně prováděnou variantou je masáž relaxační. Její pomocí lze odstranit většinu svalových potíží. Je vhodná pro každého, jen s drobnou obměnou síly provedení.

Sportovní masáž je vhodná spíše pro aktivní sportovce, jímž napomáhá dosáhnout určitých výkonů. Před výkonem dokáže svaly vybudit a po výkonu zklidnit.

Léčivé účinky.

V prvé řadě dochází k uvolnění svalstva a k odstranění bolesti z toho pocházející. Kromě bolesti zad a šíje to bývá velmi často bolest hlavy. Aktivujeme mízní oběh z periferie - ze svalů se odplavují odpadní látky (kyselina mléčná). Doporučuji zvýšit příjem tekutit a tím pomoci jejímu odplavování

Masáž dále zlepšuje krevní oběh, pružnost a pevnost kůže, pevnost a ohebnost kloubů. Speciálním lokálním ošetřením je možné působit na nekrvácivé jizvy.

Masáž účinkuje příznivě na psychiku. Dává Vám možnost na chvíli se zastavit, zapomenout na stresy všedního dne a vychutnávat si jedinečnou masáž.

Masérem s patřičnou akreditací se může stát každý. Není obtížné se naučit techniku masáže, ale vyzkoušíte-li však několik masérů, velmi rychle zjistíte, že žádný nemasíruje stejně. Ne od každého přinese masáž Vaším svalům opravdu úlevu.

qrcode
| created by : Jan Keblůšek | Mobilnimasaze.com všechna práva vyhrazena |